۲ ایرباس تا پایان هفته وارد کشور می‌شود

 وزیر راه: تا ۴ هفته آینده دو فروند ایرباس نو دیگر به تدریج وارد ناوگان هوایی خواهد شد. عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در مراسم گرامیداشت سی‌وهشتمین سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور که امروز در فرودگاه مهرآباد برگزار شد اظهار داشت:

معتقدم امروز نشانه‌ای برای شروع و دیدن افق‌هایی است که باید برای نسل‌های بعد ایجاد شود. وزیر راه و شهرسازی با یادآوری از فداکاری آتش‌نشانان شهید حادثه پلاسکو تصریح کرد: این شهیدان در راه حفظ جان مردم جان فشانی کردند، همه ما به سهم خود بتوانیم در تبیین گذشته و باز کردن راه برای آیندگان موفق باشیم. آخوندی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین امیدوارم بتوانیم نسلی را برای آبادانی ایران تربیت کنیم تا موجب سرافرازی ایران باشند.

وی با اشاره به امضای قرارداد خرید هواپیما،‌ اظهار کرد: در این راستا چندی پیش یکی از این هواپیماها وارد کشور شد و تا ۴ هفته آینده نیز دو فروند ایرباس نو دیگر به تدریج وارد ناوگان هوایی خواهد شد. وی با بیان این‌که روند نوسازی ناوگان هوایی کشور ادامه دارد، تصریح کرد:‌در حوزه دریایی نیز به تازگی تجهیزات مدرن با فناوری روز دنیا وارد بندر چابهار شده است

 

khabaronline.ir

دسته بندی: 
منبع خبر: 
ایسنا
تصویر خبر: 
نمایش در صفحه اصلی: 
نمایش در صفحه اصلی


شماره ثبت: ۳۴۱۸۶
شماره مجوز بانک مرکزی: ۳۴۱۸۶
شماره مجوز کانون صرافان:۳۴۱۸۶


 
 

خط ویژه: ۷۴۳۳۵

 

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۸۸۸۸۸۷ (۱۰ خط) و ۰۲۱۲۶۴۱۲۱۲۵

 

تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۹۹۷۴۰۰ ( مسئول حوالجات )

 

پست الکترونیکی: info@tajmirexchange.com

عضویت در کانال تلگرام با کد QR